Állásajánlat – Munkahelyi mérnök

A 15 éve kiválóan működő RO-LY BAU Kft. magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője. Vállalatunk híd-, út- és szerkezetépítéssel foglalkozik, amely megköveteli az állandó pontosságot, szakmai hozzáértést és kiszámíthatóságot, amit biztosítunk megrendelőink számára. Fiatalos, dinamikus csapatunk keres tapasztalattal rendelkező

ÉPÍTÉSVEZETŐT!

Főbb feladatai:

  • előkészítői feladatok: vázlattervek készítés, építészeti koncepciók kidolgozása
  • kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • alvállalkozói teljesítések koordinálása, ellenőrzése
  • ütemtervek kidolgozása, nyomon követése
  • kivitelezési munkák teljes körű lebonyolítása
  • projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hídépítésben, – felújításban szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagy munkabírás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

Amit mi nyújtunk:

  • vállalati autó
  • mobiltelefon
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes bérezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország, Eger és vonzáskörzete

Elérhetőségek: +36 30 224 7834,

Similar Posts